20.09.2012. 09:27
Pasaules čempionātā ārmreslingā, kas no 13. līdz 16. septembrim norisinājās Brazīlijas pilsētā Sanpaulu, sudraba medaļu izcīnījusi Latvijas pārstāve Žanna Čingule, bet pie bronzas un zelta medaļām ticis Jānis Amoliņš, TVNET informē SIA «Furors»

Žanna Čingule savu labāko rezultātu sasniedza, laužoties ar labo roku, iegūstot 2. vietu sieviešu grupā savā svara kategorijā.

Reklāma Jānis Amoliņš nepārspēts palika labās rokas disciplīnā, bet, laužoties ar kreiso roku, sasniedza 3. labāko rezultātu savā grupā.

Atgādinām, ka Žanna Čingule ir dažādu starptautisku ārmreslinga sacensību fināliste un pērn kļuva par pasaules čempioni savā grupā. Ikdienā Žanna strādā izklaides un atpūtas centrā «Klondaika», bet brīvajos brīžos trenējas un pilnveido savas roku laušanās prasmes.

Latvijā abi sportisti ielido 23. septembrī plkst. 17.50 ar reisu no Parīzes. Paredzēts, ka Rīgas lidostā sportistiem tiks organizēta īpaša sagaidīšanas ceremonija, uz kuru aicināti visi interesenti un sporta entuziasti.



Strenču novada vidusskola Rīgas iela 13, Strenču novads
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA