07.02.2013. 20:11
Ceturtdienas vakarā ar superspeciālo ātrumposmu Zviedrijā startēja pasaules rallija čempionāta otrais posms. Par sākotnējo sacensību līderi kļuvis Sebastians Lēbs no “Citroen” komandas.

Superspeciālais ātrumposms “Karlstad 1″ bija 1.9 km garš un ekipāžas tajā sacentās pa divām īpaši ierīkotā paralēlajā trasē.

Spēcīgāko pilotu divcīņās Jevgēņijam Novikovam (“M-Sport Ford”) izdevās pārspēt Daniju Sordo (“Citroen”), Jāri-Mati Latvala (“Volkswage”) bija ātrāks par Miko Hirvonenu (“Citroen”), Madss Estbergs (“M-Sport Ford”) uzveica Pontusu Tidemandu (“Tidemand Ford”), bet Sebatians Lēbs (“Citroen”) pārliecinoši uzvarēja Sebastianu Ožjē (“Volkswagen”), kurš kļūdījās un aizķēra sniega valni.

Summējot rezultātus, pirmo vietu ieguva 2004. gada Zviedrijas rallija uzvarētājs Lēbs, pussekundi aiz viņa palika Latvala un Novikovs, bet 0.7 sekundes zaudēja Etbergs un Hirvonens.

Piektdien Zviedrijā tiks veikti seši ātrumposmi un vēl viens superspeciālais “dops”.