Latvijas-Igaunijas līgas spēles reti notiek ārpus Rīgas un Liepājas. Grobiņa šajā ziņā ir izņēmums – 2010. gadā pilsētā risinājās Eiropas U20 čempionāta cīņas, savukārt pēdējās sezonās tajā pa kādai mājas spēlei aizvada “Vega 1/Liepāja”. Pērn 13. decembrī, šogad 12. un 13. novembrī.
Aināra Čukstes trenētās juniores sezonu sāka ar trīs uzvarām, bet turpinājumā piedzīvoja trīs neveiksmes pret “TTT Rīga”, “Vega 1/Liepāja” un “FCR Media/Rapla”. Latvijas U16 izlase līdz šim apspēlēta septiņas reizes.
Abu komandu desmitā tikšanās. Deviņas iepriekšējās spēles noslēgušās ar Aivara Vīnberga vienības uzvaru. Interesanti, ka 2014. gada sezonā RSU divreiz pēc kārtas guva virsroku ar identisku rezultātu – 84:58.
2015. gada 25. februārī studentu komandas uzstādīja antirekordu, divatā gūstot tikai 75 punktus. Tartu spēlētājas toreiz bija pārākas ar 40:35, bet visā sērijā LU ir vadībā ar 9-2.
Armanda Misus komanda uzvarējusi 5 no 7 savstarpējām spēlēm (bilance 5-2). Šoreiz cīņai ir papildus likme – liepājnieces uzvaras gadījumā vēl vairāk pietuvosies spēlēšanai “Top 4” turnīrā.
Neskaitot “TTT Rīga” un “Vega 1/Liepāja”, uz vēl vienu ceļazīmi pretendē četras komandas – RSU, “TTT juniores”, “FCR Media/Rapla” un Tallinas Universitāte. Gan Tallinas Universitātei, gan RSU vēl ir iespējas Liepāju apsteigt, bet pagaidām četrinieka savstarpējās cīņās ir sekojoša aina.
TTT juniores: 1-1, +8, izbraukumā jāspēlē pret RSU;
FCR Media/Rapla: 1-1, +7, izbraukuma spēle pret “Tallinn University” paredzēta 2. decembrī.
RSU: 1-1, +0, mājas spēle pret “TTT juniorēm” paredzēta 14. decembrī;
Tallinn University: 1-1, -15, savā laukumā 2. decembrī jāspēlē pret “FCR Media/Rapla”.




