02.04.2016. 19:42
Regulārā čempionāta uzvarētāja Liepāja sestdien izcīnīja uzvaru Latvijas hokeja virslīgas finālsērijas trešajā mačā, tādejādi izvirzoties sērijas vadībā.Liepāja ar 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) viesos uzvarēja Ogres...

Liepāja ar 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) viesos uzvarēja Ogres Kurbadu, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1.

Abas komandas jau pašā mača sākumā apmainījās vārtu guvumiem, kad pa reizei izcēlās Juris Štāls (Kurbads) un Bruno Zabis (Liepāja). Vienības aizvadīja saspringtu un līdzvērtīgu dueli, bet 31.minūtē Egils Kalns vadībā izvirzīja liepājniekus. Gandrīz piecas minūtes vēlāk Artūrs Salija atjaunoja līdzsvaru uz tablo, bet 36.minūtē Kalns guva savus otros vārtus šajā mačā.

Kurbads komanda centās atspēlēties, taču tās izredzes ietekmēja biežie noraidījumi, turklāt Romāns Ņekļudovs 53.minūtē panāca jau 4:2 par labu liepājniekiem. Ogres vienība mača izskaņā nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet nopietni apdraudēt Liepājas kluba vārtus mājiniekiem tā arī neizdevās.

Pirmajā finālsērijas mačā otrdien ar 5:3 uzvarēja Kurbada hokejisti, bet otrajā cīņā dienu vēlāk Liepāja revanšējās ar 3:2, uzvaras vārtus iemetot 41 sekundi pirms pamatlaika beigām, kad precīzs bija Māris Diļevka.

Sērijas ceturtā spēle svētdien atkal notiks Ogrē, bet pēc tam komandas otrdien tiksies Liepājā.

Kā ziņots, vienas uzvaras attālumā no Latvijas hokeja virslīgas bronzas godalgām sestdien nonāca pagājušās sezonas valsts čempioni Mogo, kas izbraukumā ar 8:2 (1:0, 1:1, 6:1) apspēlēja Prizma vienību, sērijā līdz trim panākumiem izvirzoties vadībā ar 2-1.

Šīs sērijas nākamais mačs notiks svētdien Volvo sporta centra ledus hallē, kur laukuma saimnieku lomā būs Prizma.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]