Viena no Premjerlīgas spēcīgākajām komandām ''Liverpool'' šovakar savās mājās tikās ar priekšpēdējā vietā esošo ''Sunderland''. Jirgenam Klopam šovakar nebija pieejams Denijs Ingss un viens no komandas līderiem Adams Lalana, taču ''Sunderland'' nevarēja palīdzēt kopumā seši savainotie spēlētāji. Abas vienības pēdējo reizi tikās 6. februārī, taču arī tad uzvarētājs netika noskaidrots (2:2).
Liverpūle, kā ierasts, daudz kontrolēja bumbu jau no pirmajām minūtēm, taču praktiski visi liverpūliešu uzbrukumi beidzās ar neprecīziem sitieniem garām vārtiem. Čempionāta pastarīte ''Sunderland'' demonstrēja cienījamu sniegumu pret vienu no galvenajām titula pretendentēm, labi darbojoties aizsardzībā un retu reizi izveidojot arī kādu bīstamu pretuzbrukumu. Puslaika beigu daļā no sava sedzēja izcili aizbēga Dejans Lovrens, taču ar galvu sita nedaudz garām vārtiem. Liverpūle turpināja kontrolēt spēli, taču papildus tam, ka ar vārtu gūšanu labi nesekmējās, smagu kājas savainojumu guva komandas uzbrukuma līderis Filipe Koutinju, noslēdzot pirmo puslaiku uz visai bēdīgas nots.
Otrajā mača nogrieznī Liverpūle izveidoja daudzas labas izdevības, turklāt rezultātu gandrīz atklāja Emre Džans, kurš no tuvas distances aizsita nedaudz garām mērķim. Sanderlenda pamanījās gandrīz pārsteigt mājiniekus, kad Dankans Vatmors pienācīgi neuztvēra bumbu, palaižot to pārāk tālu ļoti tuvu pretinieku vārtiem un nemaz neizdarot sitienu. Liverpūles atbilde nebija ilgi jāgaida, jo uz maiņu nākušais Divoks Oridži guva izcilus vārtus no asa leņķa, panākot 1:0. Mača izskaņā Džeimss Milners guva savus piektos vārtus šajā sezonā un piekto reizi tas notika pēc precīza 11 metru sitiena - 2:0 un Liverpūle varēja svinēt svarīgu uzvaru.
Anglijas čempione ''Leicester City'' nonākusi neapskaužamā situācijā, jo pēdējās septiņās Premjerlīgas spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru, kas licis atrasties ļoti tuvu izkrišanas zonai. Šovakar Klaudio Ranjēri komandai pretī stājās ''Middlesbrough'', kas turnīra tabulā no Lesteras ieņēma viena punkta atstatumu. Abām komandām šī spēle bija svarīga, lai veiktu nelielu atrāvienu no izkrišanas zonas. Lesterai šovakar nevarēja palīdzēt Kaspers Šmeihels, Nampalī Mendī, Islams Slimani un sarkanās kartītes dēļ netika pieteiks Danjels Drinkvoters, taču ''Middlesbrough'' mazāki robi, jo savainoti tikai divi futbolisti.
Lestera līdz šim demonstrējusi izcilu sniegumu UEFA Čempionu līgā, kur grupu turnīra piecās spēlēs nav zaudējusi ne spēli un šonedēļ mačā pret ''Club Brugge'' (2:1) vienu kārtu pirms beigām nodrošināja sev pirmo vietu un dāvāja vēsturisku iespēju piedalīties izslēgšanas spēlēs. Šodienas mačā Lestera demonstrēja sev ierasto aizsardzības futbolu, tomēr pirmā zaudēja vārtus, kad pretuzbrukumā pēc piespēles nedaudz ārpus soda laukuma ar pirmo pieskārienu bumbu vārtos skaisti sita Alvaro Negredo, panākot 0:1. Lestera gan prata atspēlēties, kad Rijads Mahrezs realizēja 11 metru sitienu - 1:1.
Otrajā puslaikā Negredo guva vēl vienus vārtus,kurš aizskrēja vienatnē pret vārtsargu un precīzi sita tīklā - 1:2. Lesterai gan paveicās, jo pašās beigās viesi nopelnīja vēl vienu 11 metru sitienu uz saviem vārtiem, taču šoreiz to realizēja Islams Slimani - 2:2 un Lestera, lai arī izcīnīja punktu, tomēr joprojām atrodas kritiskā attālumā no izslēgšanas zonas.