Aizvadītajā mačā Mickēviča un Kaspara Saulieša pārstāvētā Ņeftekamskas «Toros» komanda ar 3:2 (2:0, 0:0, 1:2) izbraukumā pieveica Angarskas «Jermak».
Mickēvičs 5. minūtē atklāja rezultātu, kad precīzi meta uzreiz pēc komandas biedra uzvarēta iemetiena, bet divas minūtes un 20 sekundes pirms pamatlaika beigām viņš arī guva uzvaras vārtus. Iepriekš šosezon Mickēvičs kopā bija guvis tikai vienus vārtus.
Tikmēr Saulietis šoreiz ar rezultativitāti neizcēlās. Kā ziņots, no iepriekšējiem desmit mačiem Saulietis kaut vienu rezultativitātes punktu bija nopelnījis astoņos.
Pēdējās desmit spēlēs «Toros» komanda tagad izcīnījusi deviņus panākumus.
Kopā šajā sezonā Saulietis 16 mačos sakrājis septiņus vārtu guvumus un piecas rezultatīvas piespēles, kas dod vietu starp desmit rezultatīvākajiem līgas hokejistiem, bet Mickēvičs 14 cīņās tagad guvis trīs vārtus un divreiz veicis rezultatīvas piespēles.
Kopvērtējumā pagājušās sezonas VHL spēcīgākā komanda «Toros» ar 36 punktiem 16 spēlēs saglabāja līderpozīciju.
Šajā sezonā VHL čempionātā sacenšas 26 komandas, kas aizvadīs divu apļu turnīru. Sekojošajos izslēgšanas mačos iekļūs 16 spēcīgākās līgas vienības.




