ATP pagājušā gada rudenī ieviesa jaunus noteikumus, kas paredz servētājiem, kuri punkta izspēlei gatavojas ilgāk par 25 sekundēm, otrā un katra nākamā pārkāpuma gadījumā piespriest serves kļūdu. Vairākus tenisistus tiesnešu "piekasīšanās" jau paspējusi izsist no sliedēm.
Trešdien Dohas 2. kārtā "cieta" francūzis Gaels Monfīss. Viņš savu taisnību centās pierādīt ar to, ka pārāk ilgi servei gatavojies, jo bumbiņu padevēji darbojušies lēni, bez tam pie vainas bijuši arī karstie laika apstākļi.
"Esmu melns, daudz svīstu," tiesnesim vienkārši paskaidroja Monfīss, uzsverot, ka viņai nepieciešams laiks starp punktiem, lai izmantotu dvieli. "Tiesnesim ir jāspēj saprast, kāpēc spēlētāji kavējas – viņi ir patiešām piekusuši, vai arī bumbiņu padevēji nestrādā pietiekami ātri."
Lai vai kā, Monfīss savu 2. kārtas maču uzvarēja un šodien ceturtdaļfinālā tiksies ar vācieti Danielu Brandsu. Starp citu, Dohā no astoņiem izliktajiem tenisistiem ceturtdaļfinālos iekļuvuši tikai divi – Davids Ferers un Rišārs Gaskē. Pēdējais izglabās pret Gregu Žemļu (6:7(7), 6:4, 7:6(3)), trešajā setā atspēlējoties no 2:5. Gaskē 300. uzvara ATP tūrē. Dohas turnīru tiešraidēs rāda Eurosport.
| Spēle | Rezultāts |
|---|---|
| (1) David Ferrer – Tobias Kamke | 6:3 6:2 |
| (2) Richard Gasquet – Grega Zemlja | 6:7(7) 6:4 7:6(3) |
| Gael Monfils – (3) Philipp Kohlschreiber | 6:4 2:6 6:4 |
| Nikolay Davydenko – (4) Mikhail Youzhny | 7:5 6:3 |
| Lukas Lacko – (6) Viktor Troicki | 6:3 7:5 |
| Daniel Brands – Mohamed Safwat | 4:6 6:3 6:2 |
| Paolo Lorenzi – Lukas Rosol | 6:0 6:4 |
| Simone Bolelli – Lukasz Kubot | 2:6 6:4 6:4 |
| Spēle |
|---|
| (1) David Ferrer – Paolo Lorenzi |
| (2) Richard Gasquet – Lukas Lacko |
| Gael Monfils – Daniel Brands |
| Nikolay Davydenko – Simone Bolelli |
| Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle | |||
| Daniel Brands - Gael Monfils | |||
| 13.40 | - | 21.28 | Veic Betsafe likmi! |
| 0% | 0% | 100% | |
| Visas spēles | |||





