Mourinju: ''Mēs bijām labāki''

17.03.2010. 05:50
Pēc uzvaras UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā spēlē pret Londonas ''Chelsea'' ar 1:0, Milānas ''Inter'' galvenais treneris Žozē Mourinju atzina, ka šajā spēlē viņa padotie futbolisti nospēlējuši lieliski.



