Pirms dažām dienām ''Nikars'' savā mājaslapā uz epizodi atskatījās šādi: ''Pēdējā spēles minūtē Mamčilovičs devās uzbrukumā, zaudēja bumbu, kā rezultātā pretinieku spēlētājs trāpīja viņam ar bumbu. Pirmais tiesnesis Eduards Fatkulins, uzskatīja, ka Mamčilovičs nospēlēja ar roku. Mūsu vārtsargs apelēja tiesnesim un lūdza nedot dzelteno kartīti, kura jau bija otrā šajā spēlē. Saņemtā dzeltenā kartīte radīja Mamčiloviča sašutumu un viņš asi reaģēja.
Mamčilovičs būs spiests izlaist vairākas spēles pēc kārtas, jo tiesneši atzīmēja spēles protokolā par nesportisko vārtssarga uzvedību.''
LTFA mājaslapā vakar tika publicēts lēmums: ''LTFA DK, iepazīstoties ar š.g. 16.aprīļa Virslīgas čempionāta spēles FK Nikars – FK BEITAR protokolu, noskatoties minētās spēles videoierakstu, kā arī, iepazīstoties ar FK Nikars spēlētāja Nemanja Momčilovič 2016.gada 18.aprīļa vēstuli LTFA Disciplinārlietu komisijai, vienbalsīgi nolemj:- diskvalificēt Nemanja Momčilovič /FK Nikars/ uz 12 (divpadsmit) mēnešiem''
Portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija liecina, ka Mamčilovičs neesot nomierinājies arī pēc spēles, esot ienācis zālē un iemetis ar bumbu pa galvu spēles tiesnesim. Par šādu rīcību DK nolēmusi piešķirt 12 spēļu diskvalifikāciju Mamčilovičam no visiem LTFA organizētajiem turnīriem, bet klubam ticis 1500 eiro sods. Pirmais tiesnesis konkrētajā spēlē bija Eduards Fatkulins.
Izmantotie resursi:ltfa.lvhttps://www.fknikars.lv/lv/jaunumi/...





