17.04.2014. 16:20

Pirmajai spēlei ar Krieviju pieteikts netiks vārtsargs Jānis Kalniņš, aizsargi - Kristaps Sotnieks, Mārtiņš Gipters, Mārtiņš Porejs un Artūrs Kulda, kurš komandai pievienojies tikai šodien un kopā ar komandu vēl neslidoja, bet no uzbrucējiem rītvakar nespēlēs Jānis Ozoliņš, Gunārs Skvorcovs, Miks Indrašis, kā arī Roberts Lipsbergs. 

Latvijas hokeja izlases kapteiņa pienākumus pildīs Rodrigo Laviņš, viņam asistēs Mārtiņš Cipulis un Jēkabs Rēdlihs. 

Rīt izlasei pievienosies Herberts Vasiļjevs, nākamnedēļ - Miķelis Rēdlihs un Kaspars Daugaviņš. Tāpat tuvākajās dienās tiek gaidīts Lauris Dārziņš, kurš sasirdzis ar angīnu. 

Vārtsargi: Edgars Masaļskis un Ivars Punnenovs.Aizsargi: Guntis Galviņš, Jēkabs Rēdlihs, Maksims Širokovs, Rodrigo Laviņš, Agris Saviels, Jānis Jaks, Artūrs Salija un Ēriks Ševčenko.Uzbrucēji: Gints Meija, Andris Džeriņš, Mārtiņš Cipulis, Aleksejs Širokovs, Juris Štāls, Koba Jass, Roberts Jekimovs, Armands Bērziņš, Roberts Bukarts, Kaspars Saulietis, Māris Bičevskis un Juris Upītis. 



Latvijas Kaitsērfinga asociācija Piņķi, Mazā Jūrmalas 1, Babītes p., Babītes n., LV-2107
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA