FK "Ķekava", kas regulārajā turnīrā ierindojās 3.vietā, par savu laukumu, kurā pusfinālā spēkoties ar Rīgas FK "NND", izvēlējās Irlavas sporta namu. Tieši ķekavietes arī bija tās, kas Irlavā atklāja mača rezultātu - 8.minūtē Dina Štāle meta neatvairāmi (1:0). Tikai deviņas sekundes pirms pirmā pārtraukuma savus pirmos vārtus Santas Torsteres personā guva FK "NND" - 1:1. Līdz otrās trešdaļas vidum viešņas izvirzījās vadībā ar 3:1, bet 38.minūtē ķekavietes samazināja rezultāta starpību - 2:3. Pēdējā periodā uz vienu mājinieču golu FK "NND" atbildēja ar diviem vārtu guvumiem un varēja svinēt uzvaru ar 5:3, sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0.
Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Zani Justamenti, kura ar rezultativitāti gan neizcēlās. Rezultatīvākā viņas komandā ar 3 (1+2) punktiem bija Gunita Kārkliņa, Mārai Stapkēvičai divi goli, bet Santa Torstere savāca 2 (1+1) punktus. Labākās spēlētājas balvu FK "Ķekava" sastāvā saņēma Gundega Vancāne, kura arī šoreiz palika bez punktiem. Sērijas otrā spēle notiks rīt, 19.martā, Elektrum Olimpiskajā centrā, Rīgā, sākums pulksten 20.00.
FK "Ķekava" - FK "NND" 3:5 (1:1, 1:2, 1:2)Metienu attiecība:25:34 (9:12, 6:9, 10:13)Rezultatīvākās:FK "Ķekava" - Dina Štāle 1 (1+0), Elīza Elizabete Bērziņa 1 (1+0), Agnese Broliša 1 (1+0), Evija Poļakova 1 (0+1), Laura Skujevska 1 (0+1).FK "NND" - Gunita Kārkliņa 3 (1+2), Māra Stapkēviča 2 (2+0), Santa Torstere 2 (1+1), Agnese Saulīte 1 (1+0), Karīna Saidova 1 (0+1), Ilze Justamente 1 (0+1).
"Ķekavas Bulldogs" savas titulētās pretinieces uzņēma Rīgā, O.Kalpaka pamatskolas mājīgajā sporta zālē. Šajā atmosfērā ātrāk iejutās viešņas - jau pirmā perioda laikā Evita Rudzīte un Laura Gaugere ar precīziem metieniem izvirzīja vadībā "Rubeni" (2:0). Otrajā trešdaļā vārtus sāka gūt arī ķekavietes, pirmā no viņām 23.minūtē ar precīzu metienu izcēlās Anda Luža - 1:2. Panākt vismaz izlīdzinājumu mājiniecēm gan neizdevās - arī pēc otrā perioda ar divu vārtu pārsvaru vadībā atradās Kocēnu komanda (5:3). 45.minūtē ķekaviete Līga Vancāne vēlreiz samazināja viešņu pārākumu līdz minimumam (4:5), tomēr "Rubene" nenodrebēja - atlikušajā laikā pa golam iemeta Edīte Bankava un Zane Ziedone, nodrošinot savai komandai uzvaru sērijā ar 7:4 un vadību sērijā ar 1:0.
Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Rebeka Laure, kura šoreiz gan palika bez punktiem. Rezultatīvākās ar 3 (1+2) punktiem katrai bija Edīte Bankava un Evita Rudzīte, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Laura Gaugere. Par labāko starp ķekavietēm atzina Andu Lužu, kurai 2 (1+1) punkti divus golus iemeta Līga Vancāne. Jau rīt pulksten 18.00 abas komandas tiksies vēlreiz, bet tas mačs notiks Kocēnu sporta namā.
Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...





