11.05.2016. 10:10
Vēl vienu pārliecinošu uzvaru Romā notiekošajā WTA "Premier 5" turnīrā trešdien guva Latvijas labākā tenisiste Aļona Ostapenko (WTA 39.), kura ar 6:1, 6:1 sagrāva Puertoriko pirmo raketi Moniku Puigu (WTA 57.).

Ostapenko ļoti labi spēlēja uzņemšanā, ar agresīvu tenisu regulāri piespiežot Puigu kļūdīties, bet pašai bija tikai viens grūts serves geims. Pretinieces vienīgo breikbumbu viņa atspēlēja 1. seta piektajā geimā. Aļona uzvarēja cīņas pirmajos četros geimos, turklāt bija tuvu 5:0 starta izrāvienam. Puiga 1. setā vienīgo geimu ieguva, kad pie rezultāta 0:4 servi nosargāja no 0:40.

Pirmo breikbumbu viņa atspēlēja ar "backhand" sitienu, bet nākamās divas novērst palīdzēja tīkls. Pirmajā gadījumā pēc Ostapenko sitiena bumbiņa skāra tīklu un piezemējās autā, bet otrajā reizē Puigas sistā bumbiņa pēc satikšanās ar tīklu nokrita mūsu tenisistes laukuma pusē.

Lai arī 2. setā Puiga spēlēja nedaudz labāk, arī šajā setā viņai izdevās uzvarēt tikai vienā geimā, un arī šoreiz tas notika, atspēlējot vairākas (konkrēti – divas) breikbumbas. Puiga seta otrajā geimā servi nosargāja no 15:40, vispirms izceļoties ar eisu, bet pēc tam ar precīzu diagonālo "backhand". Spēle ilga tikai 58 minūtes.

Iekļūšana 3. kārtā Ostapenko dod 105 reitinga punktus un 24 630 eiro prēmiju. Rīt būs jāsacenšas ar Spānijas pirmo raketi Garbinji Mugurusu (WTA 4.), kura šodien uzvarēja vēl graujošāk – 6:1, 6:0 pret Jekaterinu Makarovu.

Informācija tiek papildināta...



Skrundas vidusskola Liepājas iela 12, Skrunda, Skrundas novads
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA