- «Dinamo» piekāpjas «Salavat Julajev», cīnīsies par 3. vietu šodien
- Hosa: Ozoliņš «Dinamo» ir kā gaiss elpošanai 2013. g. 22. jūlijs
- Bukarts: Spēlēt ar Indraši un Šekuru ir liela bauda vakar
«Esmu ļoti priecīgs, ka atgriezos «Dinamo». Spēlēju mājās, un ar to viss ir pateikts,» aģentūra «R-Sport» citē 41 gadu veco Ozoliņu. «Skatos uz to pozitīvi un nopietni gatavojos sezonai.»
Viņš pastāstīja, ka ar motivāciju nav problēmu. «Ja man būtu jāmeklē motivācija, es hokeju vairs nespēlētu. Daru savu mīļo darbu, lai gan ir reizes, kad ir smagi un nepieciešams sevi psiholoģiski savākt. Pildu savu darbu profesionāli, kas ir atbildīgs prieks.»
Ozoliņš komentēja arī savā iepriekšējā klubā Maskavas «Atlant» pavadīto laiku. «Tā bija lietderīga pieredze, labs laiks. Īpaši tas attiecas uz to, ka spējām iekļūt izslēgšanas spēlēs, kam daudzi neticēja. Patīkama pieredze. Sākas jauna sezona un sākas arī jauna atbildība. Man vairs nav tas vecums, lai uztrauktos. To parādīs sezona - kāds būs «Dinamo».»
Izcilais Latvijas aizsargs ceturtdien aizvadīja pirmo spēli starpsezonā, piedaloties pārbaudes turnīrā Prāgā, kur Rīgas «Dinamo» trešajā spēlē 0:1 atzina Ufas «Salavat Julejev» pārākumu.
Piektdien abas komandas tiksies atkārtoti, cīnoties par trešo vietu.
KHL regulārais čempionāts Rīgas «Dinamo» komandai sāksies 5. septembrī, kad «Arēnā Rīga» uzņems Minskas «Dinamo» vienību no Baltkrievijas.