07.05.2016. 19:48

, LSM.LV - Sports

Čehi rezultātu atklāja 4.minūtē, kad Plekanecs ātrā pretuzbrukumā šķērsoja zilo līniju un spēcīgi meta, raidot ripu Edgaram Masaļskim starp kājsargiem. Pie otrā vārtu guvuma čehi tika vēl trīs minūtes vēlāk skaitliskā vairākuma izspēlē - Plekanecs saņēma ripu vārtu priekšā un rezultāts kļuva 0:2.

Trīsreiz vairākumā spēlēja arī Latvijas hokejisti, tomēr pārspēt vārtos Pavelu Francuzu neizdevās.

Izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs tāpat kā dienu iepriekš pagarinājumā zaudētajā spēlē pret Zviedriju nepieteica uzbrucēju Alekseju Širokovu un aizsargu Jāni Andersonu.

Latvijas hokejisti grupas kārtas turpinājumā spēlēs pirmdien pret Krieviju, kā arī dosies laukumā pret Šveici (11.maijā), Dāniju (13.maijā), Kazahstānu (14.maijā) un Norvēģiju (17.maijā). Otrā grupā Sanktpēterburgā spēlēs Baltkrievija, Kanāda, Somija, ASV, Slovākija, Francija, Vācija un Ungārija.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601