15.11.2012. 22:01
Pašmāju ekstrēmās atpūtas cienītāji «Drift Trike Cesis TM» video vietnē «Youtube» publicējuši video ar visai pārgalvīgām izpriecām Siguldā, netālu no kamaniņu trases.

Cēsu un Siguldas puišu uzfilmētajā un samontētajā videomateriālā redzams, kā jaunieši traucas lejā no kalna ar paštaisītiem drifta trīsriteņiem. Kā TVNET norāda paši aktīvisti, cik viņiem zināms, ar šādu ekstrēmo izklaidi neviens nenodarbojas.

Viņu izgatavotie braucamie gan neizceļas ar lielu stabilitāti un asākos pagriezienos noved pie kritiena, kas dažkārt beidzas visai sāpīgi. Videomateriāls izpelnījies pozitīvas atsauksmes no citiem «ekstrēmistiem» un dažu dienu laikā aplūkots jau vairāk nekā 23 000 reižu.

Cēsinieku un siguldiešu brauciens ar drifta trīsriteņiem



Vjačeslava Bondarenko Rīgas Judo skola Liepājas 3b, Rīga, LV-1002
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA