29.09.2016. 10:28

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Krišjānis Rēdlihs spēlē, kurā "Dinamo" ar 1:3 piekāpās "Ņeftehimik", guva kājas savainojumu, par kuru klubs plašāk neinformēja. Rēdlihs šosezon 13 spēlēs veica trīs rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnīja komandā sliktāko lietderības rādītāju -7.

Balinskis "Dinamo" pievienosies no nesekmīgi sezonu Krievijas jaunatnes hokeja līgā (KHL) sākušās HK "Rīga", kas Maskavā aizvadīja četras izbraukuma spēles. Balinskis MHL septiņās spēlēs guva vienus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Ševčenko tika izsaukts no fārmkluba HK "Liepāja". KHL regulārā čempionātā viņš piedalījās vienā spēlē, kurās ar rezultativitāti neizcēlās. HK "Liepāja" sastāvā Ševčenko aizvadīja vienu spēli Latvijas virslīgas čempionātā.

Rīgas "Dinamo" ar 13 spēlēs gūtiem sešiem punktiem ieņem pēdējo -29.- vietu KHL čempionāta kopvērtējuma tabulā. Nākamo spēli Latvijas klubs aizvadīs piektdien Kazaņā pret "Ak Bars".



Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA