11.08.2012. 11:10
Latvijas modernās pieccīņas sportists Deniss Čerkovskis Londonas olimpiskajās spēlēs pēc otrās disciplīnas – peldēšanas – ieņem devīto vietu.

Pirmajā disciplīnā - paukošanā - Čerkovskis jau no pirmajām cīņām bija starp līderiem un sacensības pabeidza ceturtajā vietā. Viņš 35 cīņās guva 23 uzvaras, kas summā deva 952 punktus.

Paukošanā ar jaunu olimpisko labāko sasniegumu (pieccīņā atsevišķi disciplīnās rekordi netiek skaitīti) uzvarēja čehs Davids Svoboda, kurš 35 cīņās piedzīvoja tikai deviņus zaudējumus un ieguva1024 punktus. 

200 metru brīvā stila peldēšanas disciplīna Čerkovskim nebija tik veiksmīga kā paukošana. Latvijas sportists distanci veica divās minūtēs un 10,78 sekundēs, savā peldējumā ierindojoties pēdējā vietā.

Kopvērtējumā peldēšanas disciplīnā Čerkovskis ierindojās 28. vietā 36 sportistu konkurencē, kas viņam deva 1232 punktus. Visātrāk distanci veica Ēģiptes sportists Amro El Gezirjs.

Pēc divām disciplīnām Deniss Čerkovskis ar 2184 punktiem ieņem devīto pozīciju.

Pirmajā vietā ar 2376 punktiem pēc divām disciplīnām atrodas ķīnietis Sjao Žonrons, bet otro pozīciju ieņem Čehu sportists Davids Svoboda. Trešajā vietā ar 2312 punktiem pagaidām ierindojies krievu daudzcīņnieks Aleksanders Lesuns.

Nākamā disciplīna būs jāšana, bet pēdējā disciplīna ir apvienotā – šaušana un skriešana.



ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties