21.06.2015. 05:53
Pirmajās Eiropas spēlēs šodien finālā iekļuva Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kuri pusfināla mačā divos setos ar 21:14 un 21:17 pārspēja čehus Premislu Kubalu un Janu Hadravu.

Pirmajā setā Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža savu pārsvaru sāka veidot pakāpeniski. Rezultāts bija līdzīgs vien pašā sākumā (2:2), bet turpinājumā latvieši sāka palielināt vadību un beigās uzvarēja ar 21:14.

Otro setu labāk sāka čehi Premisls Kubala un Jans Hadrava, kuri izvirzījās vadībā pat ar četru punktu pārsvaru (10:6), taču seta vidū latvieši guva sešus punktus pēc kārtas, no 9:11 panākot 15:11. Pļaviņš/Regža iegūto pārsvaru neizlaida un otrajā setā uzvarēja ar 21:17.

Līdz ar to Latvijas duets iekļuva Eiropas spēļu finālā. Plkst. 18:00 Pļaviņam/Regžam pretī stāsies Krievijas pāris Dmitrijs Barsuks/Jaroslavs Koškarevs vai šveicieši Aleksejs Štrāsers/Gabriels Kisslings.

Izmantotie resursi:Baku 2015 European Games



Zumba Fitnes Dejas, IK Kandavas 19, Daugavpils, LV-5401
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA