Lai iekļūtu pamatturnīrā, Aleksandram ar Mārtiņu (9.) šodien bija jāpieveic itāļi Andreā Tomatis un Aleks Ranjerī (8.). Izloze nebija veiksmīga, jo šos pretiniekus neviens no mūsu pludmales volejbolistiem līdz šim darbībā redzējis nebija, tāpēc spēle bija jāuzsāk, praktiski, no baltas lapas.
Pirmo setu zaudējuši ar rezultātu 17:21, otrajā mūsējie prata sniegumu uzlabot un uzvarēja – 21:18. Trešajā svaru kausi diemžēl nosvērās par labu Itālijas pārstāvjiem, kuri prata uzvarēt ar rezultātu 15:10, tādejādi triumfējot arī visā spēlē – 2:1.
Līdz ar to turnīrs Pļaviņam ar Soloveju noslēdzies dalītā 33. vietā.
Nākamās sacensības, kurās Pļaviņš / Solovejs piedalīsies būs Austrumeiropas Zonālās Asociācijas finālposms, kas no 29. augusta līdz 1. septembrim risināsies Maskavā.