17.08.2015. 15:10
Talantīgā Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Ņujorkas «Knicks» ir ieinteresēta spāņu saspēles vadītāja Rikija Rubio pakalpojumos, vēsta «Gigantes del Basket».

  • Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas «Knicks» NBA sezonu sāks ar spēli Milvoki 2015. g. 13. augusts

«Knicks» prezidents Fils Džeksons komandai vēlas piesaistīt vēl vienu saspēles vadītāju, jo ar esošajiem viņš nav apmierināts. Ņujorkas vienībā šobrīd ir trīs saspēles vadītāji: spānis Hosē Kalderons, Langstons Galovejs un šogad draftā izraudzītais Džerians Grānts.

Viena no «Knicks» prioritātēm esot piesaistīt stabilu saspēles vadītāju, un viens no kandidātiem ir 24 gadus vecais Rubio, kam līdz 2019. gadam ir spēkā līgums ar Minesotas «Timberwolves».

«Timberwolves» vadība gan esot gatava izskatīt citu klubu piedāvājumus, kas attiecas uz Rubio nākotni. Pagājušajā gadā Minesotas klubs ar Rubio pagarināja līgumu uz četrām sezonām par 55 miljoniem ASV dolāru.

Savainojumu dēļ Rubio iepriekšējā sezonā piedalījās vien 22 regulārās sezonas spēlēs, kurās vidēji guva 10,3 punktus, veica 8,8 rezultatīvas piespēles partneriem un izcīnīja 5,7 atlēkušās bumbas zem groziem.



Tenisa skola Spars, SIA "Jaunrūdas", Mārupes n., LV-2167
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA