27.09.2015. 10:24
Kenijas garo distanču skrējējs Eliuds Kipčoge svētdien triumfēja Vācijā notikušajā prestižajā Berlīnes maratonā. Distances finišu kenijietis sasniedza pēc divām stundām četrām minūtēm un vienas sekundes, par minūti un četrām sekundēm atpaliekot no pasaules rekorda, ko pērn tieši Berlīnē sasniedza viņa tautietis Deniss Kimeto.

Lai gan sacensību gaitā Kipčogi piemeklēja problēmas ar apaviem, sasniegtais laiks ir šīs sezonas labākais rezultāts pasaulē.

Minūti un 21 sekundi aiz Kipčoges finišēja vēl viens Kenijas skrējējs Eliuds Kiptanujs, bet teju trīs minūtes lēnāks bija etiopietis Fejisa Lilesa.

Kipčoge savas karjeras laikā triumfējis arī prestižajos Hamburgas, Roterdamas, Čikāgas un Londonas maratonos.

Bez panākumiem maratonos Kipčogem ir arī pasaules čempiona un vicečempiona tituls 5000 metru skrējienā, kā arī olimpisko spēļu sudrabs un bronza tajā pašā distancē.



Activ SPA, SIA, Filiāle Zolitūde Ruses 22, Rīga, LV-1029
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA