28.02.2013. 17:17
KHL Gagarina kausa izcīņas mačā vārtus ceturtdien guva Jaroslavļas «Lokomotiv» hokejists Miķelis Rēdlihs, kurš laukumā pavadīja nedaudz vairāk par trīspadsmit minūtēm.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

«Lokomotiv» savā laukumā pirmās kārtas piektajā spēlē ar rezultātu 3:2 pārspēja Čerepovecas «Severstaļ», bet sērijā vadībā ar 3-2 joprojām ir «Severstaļ» hokejisti.

Miķelis mača 23. minūtē atklāja rezultātu, pielabojot partnera metienu, bet 30. minūtē Mihails Aņisins panāca 1:1.

33. minūtē Aleksejs Kaļužnijs atkal vadībā izvirzīja «Lokomotiv» spēlētājus, bet izlīdzinājums tika panākts spēles 55. minūtē, kad vēlreiz precīzs bija Aņisins.

Uzvaras vārti tika gūti divas ar pusi minūtes pirms trešā perioda beigām, ka precīzs bija Stefans Kronvals.



Straume, airēšanas sporta klubs Kāpu 15, Valmiera, LV-4201
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA