Jau vēstīts, ka vakar Latvijas duets turnīru sāka ar nepatīkamu zaudējumu mājiniekiem, taču turpināja ar panākumu pār Izraēlas pludmales volejbolistiem.
Šodien apakšgrupas pēdējā spēlē Haralds un Armands divos setos pieveica Austrijas pāri Kristofs Dreslers / Lorenzs Petučnigs. Pirmajā setā latvieši pretiniekiem ļāva gūt 14 punktus, bet otro uzvarēja ar 21:19.
Tādejādi Latvijas duets P apakšgrupas noslēgumā ierindojās otrajā vietā, priekšā palaižot vien Kanādas pāri. Mājinieki prata uzvarēt visās trijās apakšgrupu cīņās.
Sacensības nu turpināsies pēc tā dēvētās vienmīnusa sistēmas un turnīra turpinājums latviešiem jau šovakar, kad nāksies cīnīties sacensību 1/8 finālā. Tur Latvijas "bīčistiem" pretī stāsies Austrālijas pāris Nikolass Anstejs un Hamišs Mūrs. Austrālijas pludmales volejbolisti turnīru sāka L grupā (startēja tikai trīs pāri) kopā ar Polijas un ASV pāriem un zaudēja abas cīņas. Maču Austrālijas un Latvijas dueti aizvadīs jau šovakar pulksten 23.00 pēc Latvijas laika centrālajā laukumā, no kura pieejama video tiešraide arī Free Sport Live Streams / Videos




