26.03.2014. 15:06

  • Vai Reķis pametīs Rīgas «Dinamo»? šodien
  • Sējējs: Domāju, ka Ābols turpinās vadīt Rīgas «Dinamo» 2014. g. 19. marts

Padome trešdien uzklausīja Rīgas «Dinamo» treneru un ģenerālmenedžera Normunda Sējēja atskaiti par komandas sniegumu KHL čempionātā un izslēgšanas spēlēs.

A/s «Dinamo Rīga» padome atzina komandas sniegumu 2013./2014. gada sezonā par labu.

Kluba padome atbalsta hokejistu līdzdalību Latvijas nacionālajā hokejā izlasē 2014. gada pasaules čempionātā hokejā Baltkrievijā, kā arī piekrita sagatavošanās posmā aizvadīt Rīgas «Dinamo» spēlētāju un izlases kandidātu kopējus treniņus.

41 gadu vecais Ābols par «Dinamo» komandas galveno treneri kļuva pirms šīs sezonas un savā pirmajā darba sezonā galvenā stratēģa amatā spēja aizvest vienību līdz Gagarina kausa izcīņai, kurā izstājās pirmajā kārtā.

Regulārajā čempionātā «Dinamo» izcīnīja piekto vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.

Pagājušajā sezonā Latvijas vienība Ābola vadībā triumfēja Cerību kausa izcīņā.

Līgumsaistības uz nākamo sezonu no hokejistiem ar «Dinamo» ir aizsargam Oskaram Cibuļskim un uzbrucējiem Mārim Bičevskim, Laurim Dārziņam, Andrim Džeriņam, Vitālijam Pavlovam, Gunāram Skvorcovam, Marslam Hosam un Mikam Indrašim.



Biznesa augstskola Turība, SIA Biznesa augstskola Turība, SIA Graudu 68, Rīga, LV-1058
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties