18.03.2018. 20:54

Vācijas hokeja čempionātā Rihards Bukarts palīdzēja „Eisbaren” gūt graujošo uzvaru pār Volfsburgas „Grizzly”, sakaujot to ar 8:1. Bukarts guva komandas sestos vārtus trešā perioda sākumā, bet citos vārtu guvumos ar rezultativitātes punktiem nepiedalījās.

Bukarta komanda līdz ar to ceturtdaļfināla sērijā pārņēmusi vadību ar 2:1, un nākamo spēli aizvadīs 21. martā. Bukarts komandai pievienojās tikai nesen, debitējot Vācijas DEL, un šie viņam ir pirmie vārti Vācijas līgā. Šī viņam bija piektā spēle "Eisbaren" rindās, ieskaitot regulārās sezonas nogali, un šajā laikā Bukarts, kurš šosezon spēlēja gan Čehijā, gan Rīgas "Dinamo", iekrājis 1+1.

Lielbritānijā Elites līgā Ervīns Muštukovs palika rezervē Šefīldas „Steelers” uzvarā ar 4:3 pār līgas līderi Kārdifas „Devils”, bet Ričards Birziņš ar rezultatīvu piespēli palīdzēja „Flyers” ar 6:2 pieveikt „Dundee Stars”. Gan Muštukova komanda, kas ieņem piekto vietu kopvērtējumā, gan Birziņa komanda, kas pakāpusies uz trešo vietu, jau garantējušas vietu izslēgšanas spēlēs.



Ultra Fitness, sporta klubs A.Čaka 145, Rīga, LV-1012
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA