"RTU/Inspecta" uzvar Cēsīs un regulārajā turnīrā
23.02.2014. 18:10
Šodien ar "RTU/Inspecta" uzvaru viesos pār "Cēsu alus/Lekrings" (6:5) noslēdzās Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas regulārais turnīrs. Līdz ar to studenti ar 67 punktiem kļuvuši par regulārā turnīra uzvarētājiem, bet ceturtdaļfinālā viņiem pretī stāsies Liepājas "Kurši".



