24.05.2012. 09:48
Pasaules kausa posmu Čehijas galvaspilsētā Prāgā šorīt ar uzvaru sāka arī otrs Latvijas duets - Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins.

Pamatturnīra pirmās kārtas mačā ar 13. numuru izliktais Latvijas duets ar 2-1 (15:21, 21:13 un 15:12) pārspēja vāciešus Davidu Klempereru/Ēriku Korengu (20.).

Otrajā kārtā Latvijas volejbolistiem jāspēlē ar spāņiem Pablo Erreru/Adrianu Gaviru, kuri izlikti ar ceturto numuru. Spānijas sportisti pirmajā kārtā ar 2-1 uzvarēja Nīderlandes duetu, kas izlikts ar 29. numuru.

Atgādinām, ka otrs Latvijas pāris Mārtiņš Plaviņš/Jānis Šmēdiņš (17.) šorīt pamatturnīra pirmajā kārtā divos setos ar 21:14 un 21:15 pārspēja francūžus Endiju Sē/Kevinu Sē (16.)

Prāgas posmā startēja arī jaunie Haralds Regža/Armands Āboliņš, kuri kvalifikācijas pirmajā kārtā izcīnīja pirmo uzvaru karjerā Pasaules kausa posmos, tomēr otrajā kārtā piedzīvoja neveiksmi.   

Tweet



get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA