Par stafetes galveno favorīti bija uzskatāma Vācija, kas abās iepriekšējās šīs sezonas stafetēs bijusi trešā. Vācijas komanda bija optimālajā sastāvā, kamēr virknē citu komandu to līderi nestartēja. Francijas komandas sastāvā nebija ne Martēna Furkada, ne Žana Gijoma Beatriksa, Krievijas komandā pietrūka Antona Šipuļina, norvēģiem Ūles Einara Bjerndālena.
1. posmsPirmajā šaušanā vairums favorītu šāva visai precīzi. Pēc otrās šaušanas Krieviju vadībā izvirzīja Maksims Cvetkovs, kuram 10/10 šaušanā pirmajā posmā, sekoja Jans Savickis (Kazahstāna), Lāšs Hegle Birkelans (Norvēģija), Eriks Lesers (Vācija), Dominiks Vindišs (Itālija) un Louvels Beilijs (ASV). Renē Zahkna (Igaunija), kurš bija līderis pēc pirmās šaušanas, izmantoja divas rezerves patronas un atkāpās uz 11. vietu.
Stafetes maiņu pirmā veica Krievija, sekoja Vācija, Itālija, Norvēģija, Kazahstāna un ASV. Top6 bija nepilnu desmit sekunžu robežās. Francija bija septītā, Austrija astotā, Ukraina 14. vietā.
2. posmsOtrā posma pirmajā šaušanā kļūdījās daudzi un iespēju izmantoja precīzi šāvušais Džuzepe Montello, izvirzot Itāliju sacensību vadībā, pēc sekundes sekja Henriks Labē Luns (Norvēģija), tālāk ASV, Kazahstāna, Vācija un Krievija, kurai Jevgeņijs Garaņičevs tik tikko izvairījās no soda apļa.
Šaušanā stāvus Garaņičevs reabilitējās – 5/5 un atgūta sacensību vadība, pēc 11.4 sekundēm sekoja Svens Grosegers (Austrija), kurš šāva precīzi. Sekoja ASV, Vācija, Kazahstāna, Itālija, Norvēģija, Ukraina, Šveice un Francija. Top10 bija 34 sekunžu robežās. Čehijai divus soda apļus nopelnīja Adams Vāclaviks.
Stafetes maiņu pirmā veica Krievija, sekoja Norvēģija (+4.7 sekundes), Vācija (+5.7), Austrija (+12.6), Šveice (+21.1), Itālija (+21.6), Francija, Ukraina, ASV un Zviedrija.
3. posmsPirmajā šaušanā pilnīgi precīzi šāva Arnds Paifers, izvirzot sacensību vadībā Vāciju. Pēc pāris sekundēm sekoja Juhanness Bē (Norvēģija), kuram 0+1. Dmitrijs Mališko izmantoja divas rezerves patronas un atkāpās uz trešo pozīciju (+18.3), vēl desmit sekundes zaudēja Šveice, kurai šo posmu veica Mario Dolders, un Ukraina (Vladimirs Semakovs). Top6 noslēdza Francija, kurai šo posmu veica Simons Destjē. Itālija tika pie soda apļa.
Otrajā šaušanā vienreiz kļūdījās Paifers, ne reizi nekļūdījās J.Bē, iegūstot sešu sekunžu pārsvaru. Trešais bija Mališko (+34.4 sekundes), tālāk Austrija, Ukraina un Francija.
Stafetes maiņu pirmā veica Norvēģija, sekoja Vācija (+17.7 sekundes), Krievija (+55.7), Ukraina (+1:04.0), Francija (+1:06.8) un ASV (+1:07.3).
4. posmsŠaušanu guļus nevainojami veica kā Svensens, tā Šemps, un abus šķīra vien 12.7 sekundes. Cīņu par trešo vietu turpināja piecas komandas – Ukraina, Krievija, Francija, ASV un Austrija.
Pēdējā šaušanā Svensens kļūdījās divreiz, Šemps vienreiz un abi pēdējā aplī devās gandrīz vienlaikus. Par trešo vietu cīņu pēdējā aplī turpināja Dmitro Pidručnijs (Ukraina) un Antons Babikovs, sekotāji kļūdījās un izredzes zaudēja.
Stafetē uzvaru izcīnīja Vācija, kurai uzvaru finiša spurtā nodrošināja Šemps, pārspējot Svensenu. Otrā vieta Norvēģijai , bet labāko trijnieku noslēdza Krievija.
Latvijas komandaDaumants Lūsa pirmo šaušanu veica ātri un precīzi, izvirzoties sestajā vietā. Ceļā uz otro šaušanu Lūsa atkāpās uz vietu otrajā desmitniekā. Pēc šaušanas stāvus Lūsa atkāpās uz 23. vietu. Stafetes maiņu Latvija veica kā 24.
Ilmārs Bricis pirmajā šaušanā tika pie viena soda apļa, saglabājot 24. vietu. Šaušanā stāvus Bricis šāva pilnīgi precīzi, kas ļāva pakāpties uz 23. vietu, apsteidzot Rumāniju. Stafeti Aleksandram Patrijukam Bricis nodeva kā 23.
Aleksandrs Patrijuks pirmajā šaušanā sasniedza 5/6. Latvijas komanda tika apdzīta par apli un Robertam Slotiņam distancē nebija jādodas. Stafetē Latvijai 24. vieta 25 komandu konkurencē.
Pasaules kausa izcīņas 6. posms svētdien noslēgsies ar 15 kilometru masu startu vīriešiem, kam kvalificējies Andrejs Rastorgujevs, un 4 x 6 kilometru stafeti sievietēm.