14.05.2016. 11:39
Šodien par sieviešu Virslīgas čempionēm pēc gada pārtraukuma kļuva Stopiņu NHK, kas finālsērijas trešajā un izšķirošajā spēlē savā laukumā ar 33:16 pārspēja pērnās sezonas čempiones Ludzas "Latgols" un sērijā triumfēja ar 2-1.

Sērijas pirmajās divās spēlēs komandas apmainījās ar uzvarām izbraukumā – pirmajā spēlē "Latgols" viesos galotnē atspēlēja četru vārtu deficītu un uzvarēja ar 27:26, sagādājot Stopiņu NHK pirmo zaudējumu sezonā. Savukārt sērijas otrajā spēlē Ludzā stopiņietes nodemonstrēja pārliecinošu sniegumu, revanšējās ar 24:17 un panāca izlīdzinājumu finālsērijā 1-1.

Izšķirošo spēli veiksmīgāk iesākās ludzānietes , kas pirmajās minūtēs pēc Žanetes Kukurānes un Evijas Daukstes metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, bet nedaudz vēlāk Elita Ekkerte un Elza Seržante līdzsvaroja rezultātu. Pakāpeniski iniciatīva pārgāja Stopiņu NHK pusē, kas sestās minūtes sākumā pirmoreiz arī izvirzījās vadībā – 4:3. Pateicoties kolektīvām pūlēm uzbrukumā un Baibas Baumanes veiksmīgajam sniegumam vārtos līdz puslaika vidum mājinieces panāca jau četru vārtu pārsvaru (8:4, 9:5), bet neilgi pirms pārtraukuma atrāviens sasniedza jau +7. Pirmās 30 minūtes Stopiņu NHK noslēdza ar 16:9.

Otrā puslaika sākumā Daina Sergejeva panāca jau astoņu vārtu pārsvaru, un, lai gan ludzānietes drīz pēc divus vārtus atspēlēja, mājinieces atbildēja ar četriem vārtiem pēc kārtas (trīsreiz izcēlās Seržante, reizi Ekkerte) un pirmoreiz panāca jau desmit vārtu pārsvaru – 22:12. Arī turpinājumā viešņām neizdevās apturēt Stopiņu NHK ofensīvu un mainīt cīņas gaitu, tādējādi 54.minūtē regulārā čempionāta uzvarētāju pārsvars sasniedza jau graujošo +15 (30:15). Atlikušajā laikā stopiņietes vēl vairāk palielināja savu pārsvaru un triumfēja ar 33:16.

Sērijā Stopiņu NHK uzvarēja ar 2-1 un pēc gada pārtraukuma atkal kļuva par Latvijas čempionēm. Kopumā Stopiņu komandai šis ir jau astotais čempionu tituls.

Stopiņu NHK – Ludzas Latgols 33:16 (16:9)Stopiņu NHK: Seržante 9, Nikolajeva 7/1, Ekkerte 6, Sergejeva 5, Asare 4/2, Ozoliņa 2.Latgols: Daukste 4, Oļipova 4, Sidorova 3, Kukurāne 2, Borisenko 1, Daņiļenko 1, Rutkovska 1.Sērijā: Stopiņu NHK 2 – 1 Latgols

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv



Urban Yoga, jogas telpa Dzirnavu 67 TC "Galleria Riga"-5.st., Rīga, LV-1011
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA