Latvijas Volejbola federācija izsludina pieteikšanos uz Volejbola fanu reisu, kas Latvijas vīriešu volejbola izlases līdzjutējus nogādās uz Eiropas čempionāta 3. kvalifikācijas kārtas otro spēli, kas norisināsies Tallinā š.g. 9. oktobrī.
Dienas plāns:9:00 pulcēšanās pie Elektrum Olimpiskā centra (Rīgā, Grostonas ielā 6b)9:30 izbraukšana uz Tallinuap 14:00 ierašanās Tallinā, brīvais laiks16:00 ieeja zālē (Tondiraba jaahall)17:10 spēles Latvija - Igaunija sākumsuzreiz pēc spēles beigām - došanās mājup, galapunkts - Elektrum Olimpiskais centrs.
Lai pieteiktos fanu reisam lūdzam sūtīt e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ar tematu "Fanu reiss", e-pasta tekstā norādot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un cilvēku skaitu, kuru Jūs vēlaties pieteikt braucienam uz Tallinu. Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ priekšroka tiks dota tiem, kas pieteiksies pirmie! Lūdzu ņemiet vērā, ka Jūsu dalība fanu reisā tiks apstiprināta pēc atbildes e-pasta saņemšanas!
UZMANĪBU! Biļetes uz spēli ir jāiegādājas pašiem, to iespējams izdarīt šeit. Latvijas faniem paredzētie sektori A2 I, A2 II un A3 I.
Lūdzu neaizmirstiet, ka braucienam uz Igauniju nepieciešama izbraukšanai no valsts derīga (vismaz 3 mēneši) pase vai eID karte. Nepilngadīgām personām, ceļojot bez vecākiem, līdzi jābūt notariāli apstiprinātai atļaujai izbraukšanai no valsts.
Ļoti gaidīsim līdzjutējus ar karogiem, bungām, taurēm un citu fanu atribūtiku, lai pēc iespējas skaļāk spētu atbalstīt mūsu izlasi!



