Panākums 6:1 mačā pret Panamu ir Anglijas valstsvienības lielākā uzvara Eiropas čempionātos un Pasaules kausa finālturnīros. Angļi tikai trešoreiz vēsturē Pasaules kausa finālturnīru sākuši ar divām uzvarām. Iepriekš tas izdevās arī 1982. gadā Spānijā un 2006. gadā Vācijā. Piekto reizi vēsturē kādai no komandām finālturnīros līdz pārtraukumam izdevās gūt piecus vārtus. Pēdējoreiz tas bija noticis pavisam nesen – 2014. gada pusfināla mačā, kad vācieši šokēja Brazīliju. Anglijas izlase mačā pret Panamu guva tikpat vārtus, cik iepriekšējās septiņās Pasaules kausa finālturnīru spēlēs kopā. Tikai 1966. gada finālturnīrā, kurā angļi izcīnīja Pasaules kausu, viņi iesita vairāk vārtus (11) nekā šogad Krievijā (8). Astoņus vārtus Anglijas futbolisti guva arī 1954. un 1990. gada finālturnīros.
Pēc Kolumbijas izlases uzvaras ar 3:0 pār Poliju kļuva skaidrs, ka 24. jūnijs ir vārtiem bagātākā diena (maksimums trīs spēles) Pasaules kausa finālturnīros kopš 1990. gada 10. jūnija - arī todien tika gūti 14 vārti. Ja pēc 20. jūnija trim spēlēm, kuras beidzās ar 1:0, rezultativitāti samazinājās līdz 2,25 vārtiem vidēji mačā, tad pēc nākamajām sešām dienām tā ir pieaugusi līdz 2,66 vārtiem. Turklāt pēc 32 spēlēm joprojām nav fiksēts neviens bezvārtu neizšķirts, kas ir jauns finālturnīru rekords. Kolumbija finālturnīros ir uzvarējusi trīs no pēdējām piecām spēlēm pret Eiropas valstu izlasēm, lai gan pirmajos piecos mačos pret Eiropas komandām neizdevās gūt nevienu uzvaru. Tikmēr Polija kļuvusi par pirmo Eiropas valstsvienību, kas zaudējusi cerības iekļūt astotdaļfinālā.
Harijs Keins kļuva tikai par trešo Anglijas futbolistu, kas Pasaules kausa finālturnīros izcēlies ar hat-trick. Iepriekš tas bija izdevies Džefam Hērstam 1966. gada finālā pret Rietumvāciju un Garijam Linekeram 1986. gadā pret Poliju. Tāpat Keins kļuvis par pirmo futbolistu kopš poļa Gžegoža Ļato 1974. gadā, kurš savās pirmajās divās spēlēs finālturnīrā katrā guvis vismaz pa diviem vārtiem. Jāpiebilst, ka Ļato tajā finālturnīrā kļuva par labāko vārtu guvēju. Arī Keins pašlaik izvirzījies labāko vārtu guvēju saraksta galvgalī. Tikmēr Džons Stounss kļuvis par pirmo angļu aizsargu, kurš Pasaules kausa finālturnīrā vienā mačā guvis divus vārtus.
Japānas izlases veterāns Keisuke Honda panāca izlīdzinājumu spēlē pret Senegālu (2:2), kļūstot par pirmo japāņu futbolistu, kas ar precīzu sitienu izcēlies trīs dažādos finālturnīros (2010, 2014, 2018). Tie viņam bija 37. Vārti valstsvienības kreklā, tādējādi Honda tagad dala ceturto vietu ar Hiromi Haru visu laiku rezultatīvāko Japānas izlases spēlētāju sarakstā. Tikmēr Senegālas izlase nav zaudējusi nevienā no 15 spēlēm, kad vārtus guvis uzbrukuma līderis Sadio Manē. Bet 19 gadus vecais Musa Vagē kļuva tikai par otro tīni pēc Kiliana Mbapē, kas šajā finālturnīrā guvis vārtus.
Panamas valstsvienība divās spēlēs ielaidusi jau deviņus vārtus. Pēdējoreiz divu maču summā vairāk vārti tika ielaisti 1974. gada finālturnīrā Rietumvācijā, kur Zaira ielaida 11, bet Haiti – desmit vārtus. Vēsturiskos pirmos vārtus Panamai Pasaules kausā iesita 37 gadus un 120 dienas vecais Felipe Balojs. Tikai divi spēlētāji bijuši vecāki, gūstot savus pirmos vārtus finālturnīros – 1990. gadā kamerūnietis Rodžers Milla (38 gadi un 25 dienas) un 1958. gadā zviedrs Gunnars Grēns (37 gadi un 236 dienas).
1. DIENAS TOP 5, 2. DIENAS TOP 5, 3. DIENAS TOP 5, 4. DIENAS TOP 5, 5. DIENAS TOP 5, 6. DIENAS TOP 5, 7. DIENAS TOP 5, 8. DIENAS TOP 5, 9. DIENAS TOP 5, 10. DIENAS TOP 5