Triju nāciju turnīrā trīs izlases katra ar katru tiekas pa divām reizēm. Čehi un šveicieši savus divus savstarpējos mačus jau aizvadījuši - pirmajā ar 8:5 uzvarēja Čehijas valstsvienība, bet vakar Šveices florbolistiem izdevās revanšēties ar 6:4. Obligātajās pēcspēles metienu sērijās abas reizes uzvarēja čehi, ierakstot turnīra tabulā vēl divus punktus.
Aizvakar, 27. aprīlī, turnīru ar spēli pret Čehijas izlasi sāka mūsu juniori sava galvenā trenera Aināra Juškēviča vadībā. Mača gaitā latvieši nonāca iedzinējos gan ar 1:4, gan ar 3:5, taču pamatlaika pēdējo sešu minūšu laikā spēja gūt divus vārtus, panākot izlīdzinājumu (5:5), bet pēcspēles metienu sērijā uzvarēja ar 3:2, turnīra tabulā ierakstot divus punktus. Vakar spēlē pret šveiciešiem mūsu treneru korpuss laukumā sūtīja pilnīgi citu sastāvu, kas spēja uzvarēt pirmajā periodā (2:1), pēc otrās trešdaļas zaudēja ar vienu vārtu starpību (3:4), bet ļoti neveiksmīgi aizvadīja pēdējo periodu un zaudēja ar 4:9. Arī pēcspēles metienu sērijā veiksme nebija latviešu sabiedrotā - 1:3. Turnīra tabulā mūsu juniori ar diviem punktiem ieņem trešo vietu, līderiem čehiem ir pieci punkti, bet šveicieši ar četriem punktiem atrodas otrajā pozīcijā.
Galvenais treneris: Ainārs JuškēvičsTreneris: Aigars BelasovsTreneris: Remārs VikānisVārtsargu treneris: Mārtiņš KrūmsMediķe: Lilita LazdiņaEkipējuma menedžeris: Arsenijs PotapovsIzlases menedžere: Dace Grizāne
Līdzjutēji aicināti doties uz Vidzemes Olimpisko centru un Kocēnu sporta namu, lai klātienē atbalstītu mūsu juniorus cīņā pret titulētajām Čehijas un Šveices valstsvienībām. Dienas biļetes cena - 2.00 EUR. Bērniem un jauniešiem, kuri nav sasnieguši 16 gadu vecumu, ieeja bez maksas.
Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...






