07.09.2010. 06:46
Aizvadīts pirms sezonas sagatavošanās posms un komandas lēnā garā sāk iekārtoties uz Kontinentālās hokeja līgas 2010./2011.gada sezonas starta līnijas. Vēl svaigā atmiņā, ka pagājušajā sezonā ap šo laiku rīdzinieki jau atradās distancē un turējās līderos, tikai vēlāk apjaušot, ka sanācis falš-starts. Šogad Rīgas „Dinamo” kopējā barā drūzmējas pirms starta līnijas, sevišķi neizlecot un nedemonstrējot savus muskuļus. Vai tas ir tāpēc, ka nav ko demonstrēt? Diezin vai.


Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA