Šorīt AHL mājaslapā tika ziņots, ka uz "Lightning" pirmo reizi šosezon tiks izsaukts Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis, taču klubs un NHL šo informāciju tobrīd vēl neapstiprināja. Kā izrādījies vēlāk – pamatoti, jo NHL atgriezīsies Krievijas izlases vārtsargs Andrejs Vasiļevskis.
Vakar Vasiļevskis tika nosūtīts uz AHL klubu Sirakjūzas "Crunch", un šonakt aizvadīja spēli pret Ročestras "Americans". Krievu vārtsargs atvairīja 30 metienus, bet "Crunch" ar 3:4 zaudēja Ročestras vienībai.
Šajā NHL sezonā Vasiļevskis ir piedalījies 10 spēlēs, izcīnot četras uzvaras. Vidēji spēlē krievu vārtsargs ielaida 2,46 ripas un atvairīja 91,2% pretinieku metienu. Nākamais mačs "Lightning" paredzēts naktī uz sestdienu pret Čikāgas "Blackhawks".
Tikmēr Gudļevskis paliek "Crunch" sastāvā, savā "Twitter" kontā apliecināja "Tampa Bay Times" hokeja apskatnieks Džo Smits. Iespējams, Latvijas vārtsargs dosies laukumā jau "Crunch" nākamajā spēlē - pret Olbanī "Devils" (naktī uz sestdienu).
Izmantotie resursi:The Official Web Site - Tampa Bay Lightninghttps://twitter.com/TBTimes_JSmith