28.12.2016. 17:29

2014. gadā Huans Sebastians Verons sava dzimtā kluba "Estudiantes" rindās beidza profesionālā futbolista karjeru un vēlāk sāka strādāt par kluba direktoru. Taču šomēnes, jau būdams prezidenta amatā, Verons apsolīja, ka atgriezīsies laukumā, ja fani iegādāsies vismaz 65% abonementu jaunajā stadionā.

Sacīts – darīts! Līdzjutēji savu pienākumu izpildīja, un arī Verons turēja doto vārdu, šodien parakstot pusotra gada līgumu. 41 gadu vecais pussargs saņems minimālo algu, ko gan atdos atpakaļ un ziedos kluba attīstībā.

Verona atgriešanās spēle varētu būt 8. janvārī draudzības spēļu turnīrā pret Lēverkūzenes "Bayer", un viņš tiks pieteikts gan Argentīnas čempionātam, gan "Libertadores" kausa izcīņai. Pagājušajā sezonā "Estudiantes" savā zonā Argentīnas čempionātā ieņēma otro vietu un kvalificējās "Libertadores" kausa grupu turnīram, bet šosezon, kurā visas 30 komandas sacenšas vienkopus, ar 27 punktiem 14 spēlēs atrodas ceturtajā vietā. Līdere ar 31 punktu ir Buenosairesas "Boca Juniors".

Slavenais pussargs Argentīnas izlasē aizvadīja 73 spēles un guva deviņus vārtus, no valstsvienības atvadoties pēc 2010. gada Pasaules kausa izcīņas. Karjeras laikā Verons pārstāvējis Argentīnas komandas "Estudiantes" un "Boca Juniors", Itālijā spēlējis "Sampdoria", "Parma", "Lazio" un "Inter", bet Anglijā bijis Mančestras "United" un "Chelsea" vienībās.

Izmantotie resursi:https://www.theguardian.com/footbal...https://www.facebook.com/EdelpOfici...



Ogres tehniskais sporta centrs Jaunogres prospekts 2, Ogre, Ogres n., LV-5001
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA