"Warriors" tiksies ar "Nets"

22.01.2010. 18:33
Šonakt spēli Nacionālajā Basketbola asociācijā (NBA) aizvadīs Goldensteitas "Warriors", kas savā laukumā uzņems Ņūdžersijas "Nets". Goldensteitas uzdevums būs tikai viens - pārtraukt vienas spēles zaudējuma sēriju un iepriecināt savus fanus.



