«Kāpēc es atgriezos pie sieviešu izlases? Redzēju, ka ir daudzas jaunas un talantīgas spēlētājas, kurām būtu pēdējais laiks iziet starptautiskā apritē. Lai tas notiktu, viņām ir nepieciešams sasniegt augstākus rezultātus izlašu līmenī,» LTV7 raidījumam «Sporta studija» sacīja Zvirgzdiņš, kurš jau savulaik aizvedis valstsvienību līdz Eiropas čempionāta ceturtajai vietai.
Savu dalību Eiropas čempionāta finālturnīrā trenerim apsolījusi viena no visu laiku labākajām valsts basketbolistēm Anete Jēkabsone-Žogota.
Zvirgzdinš pēdējā laikā nopietni pievērsies ezotērikai un astroloģijai, kas palīdz darbā ar komandu. «Zvaigznes rāda, ka 2015. un 2016. gads ir veiksmīgākie manā karjerā. Gribu ticēt, ka tā arī būs,» teica speciālists.




