23.04.2012. 11:14
Sportacentrs.com publicē savu Virslīgas "Spēka ranga" pēc 6. kārtas. Pamazām Virslīgas komandas nostājas savās vietās, un kustību rangā nav daudz. Taču „Ventspils” 6:1 graujošā uzvara Sportacentrs.com „Spēka rangam” nepalika nepamanīta!

1. (+2) Ventspils. Serjoga atgriežas un komanda to pamana – seši sasisti vārti ir vairāk nekā Studenti salaida līdz šim kopā!2. (-1) Daugava (D). Daugavpils ne reizi nav guvusi vārtus 1. puslaikā. Taču tagad tā pārstājusi sist iekšā arī pēc pārtraukuma…3. (-1) Liepājas metalurgs. Kalns negāza solītoskalnus…4. (-) Spartaks. Liepāja gāzta, Gulbene gāzta, Daugavā Spartaks gandrīz noslīka, taču rīstoties no ūdens izlīda!5. (-) Skonto. Nekā jauna šai pasaulē - visas trīs uzvaras ar 1:0, vairāk par vienu golu iesists tikai 1. kārtā.6. (+1) Jūrmala. Neizšķirts, zaudējums, neizšķirts, neizšķirts, uzvara, uzvara. Tendenci jūtat? Progress!7. (-1) Daugava (R). Popkova preses konferences pamazām pārspēj Mourinju līmeni!8. (+2) Gulbene. Kārtējais zaudējums un +2 vietas?! Paskatieties, kā un kam zaudēts un paskatieties, kā klājies 9. un 10. vietai…9. (-1) Metta/LU. Johaidī, 1:6… Labi, mēs šo aizmirsīsim, ja „1. līgas duelī” iekodīsiet Spartakam!10. (-1) Jelgava. Jā, Daini, tā tiešām ir katastrofa…

Piezīme – iekavās izmaiņa, salīdzinot ar iepriekšējo (5.) kārtu.

Lasiet vēl:1. kārtas „Spēka rangs”2. kārtas „Spēka rangs”3. kārtas „Spēka rangs”4. kārtas „Spēka rangs”5. kārtas „Spēka rangs”

Rēzeknes Vissvētās Dievmātes Piedzimšanas pareizticīgo draudze Rēzeknes Vissvētās Dievmātes Piedzimšanas pareizticīgo draudze Atbrīvošanas aleja 98a, Rēzekne, LV-4601