23.04.2012. 11:14
Sportacentrs.com publicē savu Virslīgas "Spēka ranga" pēc 6. kārtas. Pamazām Virslīgas komandas nostājas savās vietās, un kustību rangā nav daudz. Taču „Ventspils” 6:1 graujošā uzvara Sportacentrs.com „Spēka rangam” nepalika nepamanīta!

1. (+2) Ventspils. Serjoga atgriežas un komanda to pamana – seši sasisti vārti ir vairāk nekā Studenti salaida līdz šim kopā!2. (-1) Daugava (D). Daugavpils ne reizi nav guvusi vārtus 1. puslaikā. Taču tagad tā pārstājusi sist iekšā arī pēc pārtraukuma…3. (-1) Liepājas metalurgs. Kalns negāza solītoskalnus…4. (-) Spartaks. Liepāja gāzta, Gulbene gāzta, Daugavā Spartaks gandrīz noslīka, taču rīstoties no ūdens izlīda!5. (-) Skonto. Nekā jauna šai pasaulē - visas trīs uzvaras ar 1:0, vairāk par vienu golu iesists tikai 1. kārtā.6. (+1) Jūrmala. Neizšķirts, zaudējums, neizšķirts, neizšķirts, uzvara, uzvara. Tendenci jūtat? Progress!7. (-1) Daugava (R). Popkova preses konferences pamazām pārspēj Mourinju līmeni!8. (+2) Gulbene. Kārtējais zaudējums un +2 vietas?! Paskatieties, kā un kam zaudēts un paskatieties, kā klājies 9. un 10. vietai…9. (-1) Metta/LU. Johaidī, 1:6… Labi, mēs šo aizmirsīsim, ja „1. līgas duelī” iekodīsiet Spartakam!10. (-1) Jelgava. Jā, Daini, tā tiešām ir katastrofa…

Piezīme – iekavās izmaiņa, salīdzinot ar iepriekšējo (5.) kārtu.

Lasiet vēl:1. kārtas „Spēka rangs”2. kārtas „Spēka rangs”3. kārtas „Spēka rangs”4. kārtas „Spēka rangs”5. kārtas „Spēka rangs”