24.02.2016. 07:04
Kvebekas Junioru hokeja līgas (QMJHL) regulārā čempionāta spēlē aizvadītajā naktī ar rezultatīvu piespēli izcēlās 18 gadus vecais latviešu uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals.

Ruinas-Norandas "Huskies" izbraukumā ar 5:4 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Baī-Komo "Drakkar" hokejistus. Mārtiņš Dzierkals otrās trešdaļas beigās skaitliskajā vairākumā palīdzēja viesiem izvirzīties vadībā ar 3:2, bet viņa pēcspēles "bullītis" nebija sekmīgs. Tāpat uzbrucējs izdarīja divus metienus un uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -2.

Šosezon Dzierkals 48 spēlēs ir guvis 21 vārtus un izdarījis 33 rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis 32 soda minūtes un lietderības koeficientu +16. Ar 54 punktiem viņš ieņem 38. vietu QMJHL rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. "Huskies" ar 91 punktu 57 mačos ir līgas līdervienība.

Tikmēr Rietumu hokeja līgā (WHL) Rodrigo Ābola un Riharda Bukarta Portlendas "Winterhawks" izbraukumā ar 2:6 kapitulēja Kalgari "Hitmen". Ābols atzīmējās ar diviem izdarītiem metieniem, bet Bukarts joprojām nespēlē traumas dēļ.

Ābols šosezon 50 mačos ir guvis 17 vārtus un izdarījis 23 rezultatīvas piespēles, bet Bukarts 53 spēlēs izcēlies ar 23 gūtiem vārtiem un 29 rezultatīvām piespēlēm. "Winterhawks" ar 65 punktiem 59 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu konferencē.

Izmantotie resursi:theqmjhl.cawhl.ca