24.11.2016. 18:44
Eiropas U-17 čempionāta 1. kārtas kvalifikācijas turnīra 2. spēlē Daugavpilī pirmo panākumu svinējuši Latvijas puiši, kas ar 3:1 (22:25, 25:16, 25:19, 26:24) uzvarēja Ukrainu.

Eiropas U-17 čempionāta 1. kārtas kvalifikācijas turnīra 2. spēlē Daugavpilī pirmo panākumu svinējuši Latvijas puiši, kas ar 3:1 (22:25, 25:16, 25:19, 26:24) uzvarēja Ukrainu.

Ar iespaidiem par pirmajām divām spēļu dienām dalījās vienības galvenais treneris Guntis Atars: “Izvēlējos pirmo spēli pret Baltkrieviju, jo ar viņiem jau bijām spēlējuši Baltijas kausā. Puiši uzvilkās, nevarēja sagaidīt vakara spēli, sadega. Pēc dažu punktu zaudējuma iestājās panika, kas lika aizmirst visu spēles zīmējumu.

Šodien nospēlējām disciplinētāk, un arī veiksme bija mūsu pusē. Niks Kristers Ērglis skaisti sacēla, un koknesietis Kristers Dardzāns gan punktus sasita, gan saservēja, gan aizsardzībā labi nospēlēja un blokā. Vakar biju apmierināts ar pirmajiem tempiem, šodien tie izkrita no spēles, bet labi nospēlēja pārējie pieci, ieskaitot libero Igoru Bolsunovski. Abas dienas pamatsastāvā vēl laukumā gāja arī otrie tempi Deniss Pavlovs un Matīss Petjukēvičs un pirmie tempi Eduards Karošēvičs un Renārs Pauls Jansons. Vakar palīdzēja vēl arī Jēkabs Ekharts un Patriks Pinka, bet šodien tikai Jēkabs uznāca uz servi aizvietot pirmos tempus. Puiši tik labi spēlēja, ka negribējās raustīt.”

Rīt pulksten 17:00 jātiekas ar Poliju, kura vakar dienas pirmajā spēlē vinnēja Igauniju ar 3:0 (25:19, 25:22, 25:18). “Būs grūti, bet interesanti, jo puišiem tā būs lieliska pieredze. Vakar skatījos arī pārējos mačus, un Polijas un Krievijas izlases ir galvas tiesu pārākas par pārējām. Poļiem ir fantastisks cēlājs, kas pie tīkla spēlē ātri. Viņiem ir vienreizējs melnādains diagonālais spēlētājs, iespējams, naturalizēts. Poļi ir 2,06-2,07 metri gari un jau spēlē vīru volejbolu. Mēs salīdzinot esam kā zīdaiņi pret pusaudžiem. Nekas, spēlēsim. Domāju, ka šovakar Polijas un Krievijas savstarpējā cīņā arī izšķirsies pirmās vietas liktenis.”

Vēl vakar Krievija trijos setos apspēlēja Ukrainu – 3:0 (25:19, 25:17, 25:20), bet šodienas agrajā spēlē Igaunija vinnēja Baltkrieviju ar 3:1 (25:23, 16:25, 25:15, 25:14).

Vairāk par sacensībām un Latvijas komandu varat uzzināt šeit.



Pa deviņ Talsi, Talsu n., LV-3201
Кучанс Василий Греко-римская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба