25.06.2016. 11:56
Kontinentālā hokeja līga mēneša beigās nosauks komandas, kas piedalīsies nākamajā sezonā, taču deviņas vienības joprojām ir parādā spēlētājiem par pagājušo sezonu, norādījis Andrejs Kovaļenko.

"Šobrīd no līgas neesam saņēmuši oficiālu vēstuli, kas apstiprinātu parādu segšanu. Pēc mūsu rīcībā esošajiem datiem, neatrisinātas finansiālās saistības joprojām ir Vladivostokas "Admiral", Zagrebas "Medveščak", Bratislavas "Slovan", Astanas "Barys", Novosibirskas "Sibir", Novokuzņeckas "Metallurg", Toljati "Lada", "Sochi" un Maskavas "Dynamo", kamēr Habarovskas "Amur" segusi visus parādus," norādīja Spēlētāju un treneru arodbiedrības vadītājs Andrejs Kovaļenko.

"Aprunājos ar Novokuzņeckas "Metallurg" vadītāju, un viņš man apsolīja, ka līdz šās nedēļas beigām parādi tiks nokārtoti. Izmaksāt naudu līdz nedēļas beigām solīja arī Ildars Muhametovs [Vladivostokas "Admiral" ģenerālmenedžeris]. Visbīstamākā situācija ir ap Maskavas "Dynamo", jo komandai ir visvairāk parādu," turpināja Kovaļenko.

"Līga mums apstiprināja, ka līdz pirmssezonas posma sākumam visi parādi no klubu puses būs dzēsti. Aprunājāmies ar spēlētājiem, norādījām tālāko darbības ceļu: par darba algas neizmaksāšanu mums ir tiesības vērsties gan darba inspekcijā, gan prokuratūrā. Ja būs nepieciešams, tā rīkosimies, bet pagaidām hokejisti nav devuši signālu. Līdz 30. jūnijam gaidīsim informāciju no KHL finansēšanas daļas par mūsu jautājumiem," noslēdza Kovaļenko.

Kontinentālā hokeja līga iepriekš paziņoja, ka nākamās sezonas dalībnieku pulks tiks nosaukts nākamajā ceturtdienā jeb 30. jūnijā.

"Klubs ir nomaksājis visus parādus spēlētājiem par aizvadīto sezonu. Domāju, pirmdien vai otrdien dosim finansiālās garantijas dalībai nākamajā sezonā," norādīja Maskavas "Dynamo" ģenerālmenedžeris Andrejs Safronovs.

Izmantotie resursi:ТАСС - Новости в России и миреР-Спорт. Все главные новости спорта.



Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs 1905.gada 10, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Аглениекс Аигарс Гребля на байдарке и каноэ, Гребной слалом