03.03.2016. 08:39
Nacionālās hokeja līgas (NHL) komisāra vietnieks Bils Deilijs paziņojis, ka Pasaules kausa (PK) izcīņa hokejā notiks arī 2020. gadā, kā arī pēc tam, padarot šo turnīru par regulāru.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

«Mums būs regulāri turnīri,» Deilijs paziņoja trešdien notikušajā preses konferencē, kas bija veltīta 2016. gada PK izcīņai, kas no 17. septembrim līdz 1. oktobrim risināsies Toronto. «Būs arī divdesmitā gada turnīrs».

NHL Spēlētāju asiociācijas izpilddirektors Donalds Fērs paziņoja, ka turnīrs nākotnē var tikai attīstīties. «Plānos ir izveidot regulāru turnīru, nostiprināt tā identitāti un zīmolu,» viņš teica. «Iepriekšējie PK bija lieliski, taču tie nesaglabāja savu ietekmi un regularitāti.»

Pirmo reizi PK izcīņa risinājās 1996. gadā, otrā - 2004. gadā. Kopš tās pagājuši 12 gadi.

Pasaules kauss uzskatāms par Kanādas kausa pēcteci. Kanādas kausa izcīņas turnīri risinājās 1976., 1981., 1984., 1987. un 1991. gadā. Tajos četras reizes uzvarēja Kanāda, kamēr 1981. gadā triumfēja PSRS hokejisti.

Vadošās pasaules izlases savos spēcīgākajos sastāvos kopš 1998. gada ir spēlējušas arī piecās pēdējās ziemas olimpiskajās spēlēs pēc kārtas.

Nākamās ziemas olimpiskās spēles risināsies 2018. gadā Phjončhanā (Dienvidkorejā) un 2022. gadā Pekinā (Ķīnā), taču nav zināms vai savu valstu izlasēs tajās būs NHL spēlētāji.



Latvijas kobudo centrs Brīvības 39, Liepāja, LV-3401
Михайлов Юрий Михайлов ЮрийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба