Rīgas Dinamo atbrīvo...Oļegu
07.09.2011. 05:33
Šodien Rīgas Dinamo aizvada pēdējo treniņu uz sava ledus un tad kravās somas, lai dotos pretī KHL čempionāta pirmajai spēlei. Sāks viņi piektdien Ufā, bet - beigs... Piedāvāju tradicionālo versiju – ar ko tas viss varētu beigties. Brīdinu – cilvēkiem ar iztēles trūkumu zemāk rakstītās rindas ir kaitīgas veselībai un pašsajūtai.


