Spēlē un sērijā 0:2

20.03.2010. 16:16
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences pusfinālā otro zaudējumu piedzīvojuši Rīgas ''Dinamo'' hokejisti, ar 0:2 piekāpjoties Balašihas ''MVD''. Sērijā rezultāts kļuvis mums nelabvēlīgs 0-2, taču nākamās divas spēles Rīgā.



