15.03.2013. 13:46
Latviešu izcelsmes dvīņubrāļiem Naurim un Normundam Macjiem, kuri uzbruka spāņu basketbolistam Rūdijam Fernandesam, uz mūžu liegta liegta ieeja Lietuvas komandas Kauņas «Žalgiris» spēļu hallē, vēsta turnīra mājaslapa.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

ULEB disciplinārās komisija nolēma, ka Macjiem turpmāk būs aizliegts apmeklēt Kauņas arēnu un Eirolīgas vai Eiropas kausa izcīņas spēles.

Tāpat sodu saņēmis arī Kauņas «Žalgiris», kuram nāksies šķirties no 25 000 eiro.

TVNET jau ziņoja, ka pagājušajā nedēļā Nauris Macjus pēc ULEB Eirolīgas mača starp «Žalgiri» un Madrides «Real» iesita pa seju Fernandesam. Savukārt Normunds sakāvās ar apsargu.

Pēc incidenta policijas darbinieki aizturēja abus brāļus, kuri tobrīd bijuši alkohola reibumā.

Pēc aculiecinieku un klātesošo stāstītā, abiem brāļiem izsniegtas īpašas aproces, kas dod iespēju bez ierobežojumiem piekļūt viesu komandu spēlētājiem.

28.aprīlī abi brāļi svinēs savu 43. dzimšanas dienu, bet Lietuvā viņi ir slaveni ar saviem  tetovējumiem, kuros attēloti slavenākie valsts basketbolisti, kā arī komandu un televīzijas šovu logo.

VIDEO

 



Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs 1905.gada 10, Kuldīga, Kuldīgas n., LV-3301
Кушнир Наталья Кушнир НатальяФитнес, Аэробика, Боди-байк